Alanında uzman ekibimizle işletmenizin muhasebe ve finans temeline dayalı olan birçok konuda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Sürekli bir değişim içerisinde olan ticaret dünyasında sağlam temellere dayanan bir şirket kurabilmeniz veya mevcut şirketinizin devamlılığını sürdürerek aynı zamanda karlılık oranını artırabilmeniz için uzmanlık alanımız olan muhasebe ve finans sektöründeki gelişmeleri sürekli takip ederek sizler için en profesyonel hizmeti vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz alanlardan başlıcaları:

Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu

Aşama aşama şirket kuruluş süreçleri ve yapılması gereken tüm işlemler.

Gerekli olan koşullar, belgeler, izlenecek yol haritası gibi faktörleri inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Mali Müşavirlik

Mali Müşavirlik

20 Yıllık mali müşavirlik tecrübemizle yasal mevzuatı sürekli olarak takip ederek şirketiniz için en uygun muhasebe sistemini oluşturarak faaliyetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
Muhasebe İşlemleri

Muhasebe İşlemleri

Ticari faaliyetinizle ilgili olarak, devlet kuruluşlarına bildirilmesi gereken tüm işlemlerin(vergi beyannameleri, sgk bildirgeleri, finansal tablolar) detaylı olarak raporlanması; şirketinizin mali tablolarının dönemsel olarak analizinin yapılarak verimliliği artırmak için yapılması gerekenler konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicili İşlemleri

Ticaret Sicili İşlemleri

Ticaretin etki alanını kapsayan, yasada belirtilen kanunlara göre işletmenin gerçekleştirdiği birçok faaliyetin şeffaflığı ve üçüncü kişiler tarafından bilinmesi mecburi hale getirilmiştir.

Ticaret siciline tabi olan tüm işlemlerinizin yasalar çerçevesinde bildirilmesi gereken tüm kurumlar için tescil işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi
Personel Yönetim İşlemleri

Personel Yönetim İşlemleri

Personelinizin giriş ve çıkışlarının resmi olarak kaydının yapılarak gerekli kurumlara bildirilmesi; maaş bordrolarının hazırlanması, sgk bildirgelerinin ibrazı, personeli kapsayan şirket içi muhasebe kalemlerinin belirlenmesi faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Detaylı Bilgi
Hibe ve Teşvik Danışmanlığı

Hibe ve Teşvik Danışmanlığı

Devlet kurumları ticaret hayatını canlandırmak ve istihdamı artırmak adına birçok teşvik ve hibe olanakları oluşturmaktadırlar.

Bu teşvik ve hibelerden yararlanabilmeniz için gerekli olan şartların sağlanması hususunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Aradığınız konu hakkında daha fazla bilgi almak istermisiniz ?
Bize iletişim sayfamız üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.